Finantsid

Finantsid ja e-maksed.

Võimas ja lihtne. Taotlege juba täna Tide’i kaudu, et avada ClearBanki pakutav FSCS-iga kaitstud pangakonto
Tutvu lähemalt..
Koguge oma krediidiajalugu ja säästke meie krediidiehitaja abiga, et saada paremat krediidiskoori, paremaid laene ja juurdepääsu teistele Monese krediiditoodetele turvalise ja rahalise tuleviku jaoks.
Tutvu lähemalt..

Pangalingid

Kaasaegsed elektroonilised makseplatvormid ja internetipangasüsteemid on digitaalsed tööriistad, mis võimaldavad ettevõtetel ja tarbijatel teha veebis finantstehinguid. Need platvormid võimaldavad ettevõtetel võtta vastu klientidelt makseid, hallata oma rahaasju ja jälgida tehinguid ühest kesksest asukohast.

Kaasaegsete elektrooniliste makseplatvormide näited on järgmised:

Makseväravad: need on platvormid, mis töötlevad kaupmeeste nimel krediitkaardi- ja muid elektroonilisi makseid. Näiteks PayPal, Stripe ja Square.
Mobiilimaksed: need on platvormid, mis võimaldavad klientidel teha makseid oma mobiilseadmetega, näiteks selliste rakenduste kaudu nagu Apple Pay ja Google Wallet.
Krüptovaluutad: need on digitaalsed või virtuaalsed valuutad, mis kasutavad turvalisuse tagamiseks krüptograafiat ja on detsentraliseeritud süsteemid, mis võimaldavad peer-to-peer tehinguid ilma keskasutuse vajaduseta. Näideteks on Bitcoin ja Ethereum.
Interneti-pangandussüsteemid annavad ettevõtetele võimaluse hallata oma rahaasju ja täita Internetis pangatoiminguid, näiteks:
Kontojääkide ja tehinguajaloo kontrollimine
Raha ülekandmine kontode vahel
Arvete maksmine
Väljavõtete vaatamine ja allalaadimine
Laenu taotlemine

Need elektroonilised makseplatvormid ja internetipangasüsteemid võivad aidata ettevõtteid, pakkudes neile tõhusamaid ja mugavamaid viise oma rahaasjade haldamiseks, maksete vastuvõtmiseks ja tehingute jälgimiseks. Samuti pakuvad need klientidele rohkem võimalusi kaupade ja teenuste eest tasumiseks, mis võib suurendada müüki ja klientide rahulolu. Lisaks pakuvad need platvormid ka turvafunktsioone, et kaitsta nii ettevõtteid kui ka kliente pettuste eest.