Shopify

Shopify on Kanada päritolu e-kaubanduse platvorm, mis võimaldab ettevõtetel luua oma veebipoode ja hõlpsalt hallata oma müüki. Shopify pakub laia valikut funktsioone, sealhulgas veebilehe kujundust, toodete haldamist, makse- ja transpordilahendusi, turundusvahendeid ja analüütikat.

Shopify on tuntud oma kasutajasõbraliku liidese, lihtsa seadistamise ja paindlike kohandamisvõimaluste poolest. Platvormil on mitmeid teemasid ja kujundusi, mis võimaldavad ettevõtetel luua kaasaegseid ja atraktiivseid veebilehti vastavalt oma brändile ja toodetele. Shopify võimaldab ka ettevõtetel hõlpsalt hallata oma tooteid, lisades uusi tooteid, jälgides inventari ja täites tellimusi.

Shopify pakub ka mitmeid makse- ja transpordilahendusi, sealhulgas maksekaardid, PayPal ja Apple Pay. Platvormil on ka kohandatavad maksed, mis võimaldavad ettevõtetel kohandada oma maksevõimalusi vastavalt oma vajadustele ja klientidele.

Shopify turundusvahendid võimaldavad ettevõtetel luua oma turunduskampaaniaid, sealhulgas kampaaniaid sotsiaalmeedias ja e-posti turundust. Platvormil on ka mitmeid analüüsivahendeid, mis võimaldavad ettevõtetel jälgida oma müüki, klientide käitumist ja analüüsida oma äritegevust.

Shopify on populaarne valik paljude ettevõtete jaoks, kes soovivad luua oma veebipoodi ja müüa oma tooteid üle maailma. Platvorm pakub tugevat tuge ja koolitusi, mis võimaldavad ettevõtetel saada parimat kasutajakogemust.