E-raamatupidamine

Parimad platvormid ettevõttele, millised aitavad toetada majandust õigesti. Pilvepõhine ärilahenduse süsteemid, E-arve saatmine ja e-raamatupidamine. Parimad majandustarkvarad Eestis.

E-raamatupidamine

Stripe on API-de komplekt, mis toidab veebimaksete töötlemise ja kaubanduse lahendusi igas suuruses Interneti-ettevõtetele. Aktsepteerige makseid ja skaleerige kiiremini.
Tutvu lähemalt..
Arendame raamatupidamisprogrammi Merit Aktiva ja palgaprogrammi Merit Palk. Mõlemad programmid sobivad hästi nii raamatupidajale kui ka ettevõtjale.
Tutvu lähemalt..
Kõik oluline ettevõtte haldamiseks ja kontrollimiseks ühes pilvepõhises lahenduses.
Tutvu lähemalt..

Elektroonilised raamatupidamisteenused

Elektroonilised raamatupidamisteenused, tuntud ka kui e-raamatupidamisteenused, on tarkvara või veebiplatvormid, mis annavad ettevõtetele võimaluse hallata oma finants- ja raamatupidamisülesandeid elektrooniliselt. Need teenused automatiseerivad paljusid käsitsi tehtavaid protsesse, mis on seotud traditsiooniliste raamatupidamismeetoditega, nagu arvete esitamine, raamatupidamine ja maksukuulekus.

E-raamatupidamisteenuste peamine eesmärk on muuta finantsjuhtimine tõhusamaks, täpsemaks ja kuluefektiivsemaks igas suuruses ettevõtetele. Need teenused võivad aidata ettevõtetel säästa aega, vähendada vigu ja suurendada oma finantstulemuste nähtavust.

Mõned e-raamatupidamisteenuste ühised omadused on järgmised:

Automatiseeritud arveldamine ja arvete tasumine
Online raamatupidamine ja arvestus
Maksukuulekus ja esitamine
Finantsaruandlus ja -analüütika
Integratsioon muu tarkvaraga, nagu CRM ja laohaldussüsteemid
E-raamatupidamisteenused võivad olla eriti kasulikud väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele, kellel ei pruugi olla ressursse täiskohaga raamatupidaja palkamiseks. Need võivad olla kasulikud ka ettevõtetele, mis tegutsevad eemalt või kelle töötajad asuvad erinevates asukohtades. E-raamatupidamisteenuseid kasutades saavad ettevõtted oma finantsteabele juurde pääseda ja raamatupidamisülesandeid täita kõikjal, kus on internetiühendus.