Shoproller

Shoproller on Eesti päritolu e-kaubanduse platvorm, mis võimaldab ettevõtetel luua oma veebipoode ja müüa oma tooteid üle maailma. Platvorm pakub laias valikus funktsioone, sealhulgas veebilehe kujundust, toodete haldamist, makse- ja transpordilahendusi, turundusvahendeid ja analüütikat.

Shoproller on tuntud oma kasutajasõbraliku liidese, lihtsa seadistamise ja paindlike kohandamisvõimaluste poolest. Platvormil on mitmeid teemasid ja kujundusi, mis võimaldavad ettevõtetel luua kaasaegseid ja atraktiivseid veebilehti vastavalt oma brändile ja toodetele. Shoproller võimaldab ka ettevõtetel hõlpsalt hallata oma tooteid, lisades uusi tooteid, jälgides inventari ja täites tellimusi.

Shoproller pakub ka mitmeid makse- ja transpordilahendusi, sealhulgas maksekaardid, PayPal ja Apple Pay. Platvormil on ka kohandatavad maksed, mis võimaldavad ettevõtetel kohandada oma maksevõimalusi vastavalt oma vajadustele ja klientidele.

Shoproller turundusvahendid võimaldavad ettevõtetel luua oma turunduskampaaniaid, sealhulgas kampaaniaid sotsiaalmeedias ja e-posti turundust. Platvormil on ka mitmeid analüüsivahendeid, mis võimaldavad ettevõtetel jälgida oma müüki, klientide käitumist ja analüüsida oma äritegevust.

Shoproller on populaarne valik paljude ettevõtete jaoks, kes soovivad luua oma veebipoodi ja müüa oma tooteid üle maailma. Platvorm pakub tugevat tuge ja koolitusi, mis võimaldavad ettevõtetel saada parimat kasutajakogemust.

shoproller.ee