Merit Aktiva

Merit Aktiva on raamatupidamistarkvara, mis on välja töötatud Eestis. Tarkvara on mõeldud väikeettevõtetele ja füüsilisest isikust ettevõtjatele, et aidata neil hallata oma raamatupidamist ja finantstegevust.

Merit Aktiva pakub laias valikus funktsioone, sealhulgas arvete väljastamist, arvete tasumist, pangaülekandeid, töötasude arvestamist, finantsaruandlust ja palju muud. Platvormil on ka lihtne ja intuitiivne kasutajaliides, mis võimaldab ettevõtetel hõlpsalt hallata oma raamatupidamist ja rahavoogu.

Merit Aktiva pakub ka mitmeid integreeritud lahendusi, mis võimaldavad ettevõtetel hõlpsalt ühendada oma finantstehinguid pankade ja teiste rakendustega. Platvorm pakub ka võimalust luua aruandeid ja analüüsida oma äritegevust.

Merit Aktiva on saanud populaarsuse oma kasutajasõbraliku liidese ja kergesti kohandatavate funktsioonide tõttu. Platvorm on saadaval mitmes keeles, sealhulgas eesti, vene, inglise, soome, rootsi ja norra keeles. Merit Aktiva pakub ka kliendituge ja nõustamist, et aidata klientidel saada maksimaalset kasu oma tarkvarast.