Simplbooks

SimplBooks on Eesti päritolu raamatupidamistarkvara, mis on spetsiaalselt loodud väikeettevõtete jaoks. Tarkvara pakub lihtsat ja kasutajasõbralikku liidest, mis võimaldab ettevõtetel hõlpsasti hallata oma finantsaruandlust, arveldusi ja aruandlust.

SimplBooks pakub laia valikut funktsioone, sealhulgas arvete väljastamist ja tasumist, pangaülekandeid, kulude ja tulude haldamist, töötasude arvestamist ja finantsaruannete koostamist. Platvorm pakub ka kohandatud raporteid ja analüüsivahendeid, mis võimaldavad ettevõtetel jälgida oma finantstulemusi ja analüüsida oma äritegevust.

SimplBooks on saavutanud populaarsuse oma lihtsa ja kasutajasõbraliku kasutajaliidese tõttu, mis muudab raamatupidamise haldamise hõlpsaks ka nendele, kes ei ole finantstöödega kogenud. Platvorm pakub ka integratsioone teiste rakendustega, sealhulgas e-arvekeskuse, pangateenuste ja teiste tarkvaralahendustega.

SimplBooks on saadaval mitmes keeles, sealhulgas eesti, inglise, soome ja vene keeles. Platvorm pakub ka kliendituge ja nõustamist, et aidata ettevõtetel saada parimat kasutajakogemust ja kasutada oma tarkvara täielikku potentsiaali.