Maksekeskus

Maksekeskus on Eesti ettevõte, mis pakub makselahendusi ja -teenuseid e-kaubanduse ettevõtetele ja tarbijatele. Maksekeskuse platvorm võimaldab ettevõtetel võtta vastu erinevaid makseviise, sealhulgas pangakaardimakseid, mobiilimakseid ja pangalinke.

Maksekeskuse teenused hõlmavad ka turvalisi makselahendusi, mis võimaldavad ettevõtetel kaitsta pettuste eest ning vältida kaartide kuritarvitamist. Maksekeskuse platvormi kaudu saavad ettevõtted kontrollida tehinguid, hallata tagasimakseid ja saada aruandeid oma müügi kohta.

Maksekeskuse teenused on suunatud nii Eesti kui ka välismaa ettevõtetele, kes soovivad võtta vastu makseid Eesti klientidelt. Ettevõtted saavad valida erinevate maksete vastuvõtmise võimaluste vahel, sealhulgas mobiilimaksete, pangalinkide ja krediitkaardimaksete vahel.

Maksekeskus on aidanud paljudel ettevõtetel oma müüki suurendada, võimaldades klientidel mugavalt ja turvaliselt makseid teha. Maksekeskuse teenused on tuntud oma kiiruse, turvalisuse ja usaldusväärsuse poolest ning see on üks populaarsemaid makselahendusi Eestis.